پیام تسلیت وزیر راه و شهرسازی در پی حادثه قطار مشهد-یزد

وزیر راه و شهرسازی در پیامی درگذشت تعدادی از هموطنان در حادثه خروج قطار مشهد-یزد از ریل را تسلیت گفت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی در پیامی درگذشت تعدادی از هموطنان در حادثه خروج قطار مشهد-یزد از ریل را تسلیت گفت.

متن پیام وزیر راه و شهرسازی به این شرح است:‌

«وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ»

خبر حادثه قطار محور طبس به یزد و فوت هموطنان عزیز باعث تاسف و ‌تاثر شد. اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های عزیز درگذشتگان تا ساعاتی دیگر به اتفاق مدیرعامل راه‌آهن و سایر مدیران در محل حادثه حضور خواهیم یافت تا ضمن پیگیری وضعیت مجروحان و همچنین متوفیان، خدمات لازم به مردم عزیز همزمان در همان مکان انجام پذیرد.

همچنین از مدیر کل حوزه وزارتی و بازرس ویژه می‌خواهم بعد از گزارش مدیران مذکور اقدام به تشکیل ستاد ویژه با حضور افراد ذی سمت کرده و هرچه سریعتر دلایل این اتفاق تلخ را بدون کم و کاست به اطلاع مردم شریف برسانند.

و در آخر تمامی همکاران وزارت راه و شهرسازی باید بدانند که در کنار مسئولیت‌های حقوقی این حادثه (فارغ از دلایل ارادی یا غیر ارادی) که بر عهده این وزارتخانه است، وظیفه انسانی ما از این مسئولیت هم بالاتر بوده و همگی باید با تلاش ویژه و اتکا به توان داخلی کمبودها و مشکلات گذشته و حال را حل کنیم تا این چنین شاهد داغدار شدن خانواده بزرگ ایران نباشیم.

توسط : کاربر دسته : اخبار,اسلایدر
برچسب :
پرینت
اشتراک گزاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.